Mini Radio Taxi 19626

Adres: ul.Słubicka 18 53-615 Wrocław
Telefon: 071-321-5555
 

Zagłosuj:  
0
0 
Kiedyś byłam zadowolona
by Małgorzata
on January 29, 2018
To był kiedyś mój 'pewniak'. Przez długie lata byłam zadowolona z usług, niestety ostatnio tak podrożało, że musimy się rozstać. Za ten sam kurs płacę 1,5 tyle co jeszcze parę tygodni temu. A może to bonus 'lojalnościowy' dla starych klientów? Szkoda...
2 
ODRADZAM
by Kamila
on January 1, 2018
Zdecydowanie ODRADZAM, zamawiałam dziś kurs z Leśnicy w okolice Borowskiej, dzwonię pytam o cenę kursu oraz formę płatności, po uzyskanych informacjach ok. 72PLN i płatność kartą decyduję się na zamówienie, kierowca podjeżdża spóźniony ale "tylko" 5 min więc przymykam oko...nie jesteśmy nawet w połowie trasy a Pan stwierdza że będzie mnie wiózł do bankomatu bo mu GPS nie działa......no żal, odmawiam (mam jeszcze gotówkę) i proszę aby wiózł mnie na adres docelowy, kierowca chyba nawet nie wie gdzie ma jechać, skręca nie w te ulice co trzeba i przedłuża trasę, i Najlepsze! gdy dojeżdżamy na miejsce chcę zapłacić a Pan do mnie 83 PLN!! Pytam za co, przecież kurs powinien być tańszy- i tu NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCA ODPOWIEDŹ ŚWIATA "no rzeczywiście wychodzi 71 PLN ale przecież stałem na jednych i drugich światłach,, ZŁODZIEJSKA KORPORACJA I SAMI TAKSÓWKARZE CWANIACY!!! omijać z daleka!!
0 
mini radio.
by xx
on October 16, 2017
Niestety. Nieuczciwość nieuczciwosc nieuczciwosc.panowie żylują bez skrupułów. Jak dla mnie bandyctwo i 100% ponad to co gdzie indziej .
2 
Bez komentarza
by Jarek
on June 16, 2017
W dniu wczorajszym, tj, 15.06.2017, zamówiłem taksówkę na pętlę tramwajową Krzyki. Na początku trudno było wytłumaczyć pani z centrali o jakie miejsce mi chodzi. Dowiedziałem się, że bez numeru domu nie ma pojęcie gdzie ma ją wysłać. Po dłuższym tłumaczeniu i podaniu kilku punktów orientacyjnych w końcu się udało. Zapytałem, przed złożeniem zamówienia, ile będzie kosztował kurs na lotnisko. Dowiedziałem się, że maksymalnie 60 złotych. Zgodziłem się na tą cenę. Taksówka przyjechała po kilku minutach, czarny Mercedes o numerach DW705XC, sympatyczny kierowca i kurs bez problemów. Na miejscu dowiedziałem się, że muszę zapłacić prawie stówkę ! Gdy powiedziałem, że umawiałem się na 60 złotych, usłyszałem, że chyba nie w tej korporacji ! Kpina z klienta i jawne oszustwo. Zadzwoniłem do pani z centrali ale nie chciała już ze mną rozmawiać. Rozłączyła się w trakcie rozmowy. Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług tej firmy.
0 
by Bożena
on November 19, 2016
Dzisiaj, tj 19 listopada 2016 zamówiłam taksówkę o godz. 13.49 przed dworcem autobusowym na ul Suchej. Zlecenie zostało przyjęte z informacją, że przyjedzie DAEWOO NUBIRA niebieski DW 493 RW nr 514. Czekałam ponad 20 min i taksówka nie przyjechała, reklamowałam, uzyskałam zapewnienie, że już jest na Dyrekcyjnej i że wkrótce będzie. Nie przyjechał, jeszcze dwu, czy nawet trzykrotnie interweniowałam zanim przyjechała inna taksówka. W rezultacie 40 min czekałam na DESZCZU zanim doczekałam się taksówki. Czy tak się traktuje klientów!?
Moim zdaniem to po prostu SKANDAL!
0 
dramat
by Alina
on October 24, 2016
Konczę jazde z tą firmą. Beznadzieja. Pani na centrali robi co chce. Nie szanujue człowieka. Byłam klientem tej firmy od dawna. Przykro, że tak zostalam poraktowana. Alina
0 
ZRT
by
on October 16, 2016
188 dramat polecam panu szefowi kurs tą taxi najlepiej po Kruczej
10 
Aha
by Robert
on October 10, 2016
Przycisnijcie kierowców na terminale płatnicze rozliczanie za usługi plastikowym pieniążkiem to normalne nie abstrakcja pozdrawiam.
0 
Wporzadku
by Robert
on October 10, 2016
Wszystko wporzadku ceny za kursy zadowalajace ale auta moglibyście wymienić trochę już wytluczone.
10 
GÓW... to ty
by ANIA
on September 9, 2016
Konkurencja robi nieładne wpisy. Podaj X swoje nazwisko i emaila. Ja jestem zadowolona ,normalna firma na wrocławskim rynku. Tak trzymać.
   Odsłon: 5099
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa