Glob Cab Taxi

Glob Cab Taxi
Adres: Annopol 3 Warszawa
Telefon: 1-9668 , 666-00-9668
Cena za km: 1.80 pln Cena poczatkowa: 8 pln
Platnosc Karta: Tak - Taxi 360
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. WWW Facebook

a wstępie pozwolimy sobie przedstawić Państwu korporację Glob Taxi. Jesteśmy firmą rozwijającą się dynamicznie w młodym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Naszym celem jest stworzenie firmy o nowym, wyższym standardzie współpracy z Klientem. Z dbałości właśnie o Niego pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów spełniając postawione nam wymagania. W obsłudze klienta przyświeca nam hasło „Jesteśmy Uprzejmi” Posiadamy flotę 760 aut (flota jest sukcesywnie zwiększana) wysokiej klasy, czystych i zadbanych - zarówno osobowych jak i zagażowych: Mercedes, Audi, Skoda i inne. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, wszystkie pojazdy wyposażone są w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację. 


Specjalnie dla Państwa wygody zakupiliśmy flotę nowoczesnych, ekologicznych i w pełni hybrydowych aut Toyota Prius. Samochody te wyposażone są w system informacji audio-wizualnej oraz darmowy dostęp do Internetu!


Zagłosuj:  
0
0 
Nieuprzejma Centrala
by Łukasz
on June 23, 2014
Dzwoniąc na centralę 22 884 25 68 możecie natknąć się na Panią Annę Białą - bardzo nieuprzejma i wyraźnie znudzona pracą.
10 
by Marta
on March 11, 2013
Jak zwykle super. Jazda toyotą rewelacja. Tanio i komfortowo.
   Odsłon: 2226
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa